Warsztat - wygląd i opis funkcji konta

Prezentacja wyglądu i funkcji profilu warsztatu

1. Zapytania- klienci składają zapytania o usługi do okolicznych warsztatów o ofertę i wolny termin na wykonanie naprawy ich auta

2. Aktualne oferty – warsztaty w odpowiedzi wysyłają ofertę  z podaniem wolnego terminu i przybliżonej ceny a jeśeli to możliwe to dokładnej

3. Zlecenia w toku – zlecenia od klientów, które nie mają jeszcze otwartej naprawy

4. Naprawy w toku- moduł w którym warsztat opisuje naprawę i nalicza koszt naprawy

5. Historia napraw- historia napraw wszystkich  pojazdów

6. Opony warsztatu- Można sprawdzić jakie opony powinny być zamontowane w tym pojeździe i jakie powinno być ciśnienie powietrza.

7. Opony transakcje- zamówienia klientów i trwające transakcje oponami na giełdzie opon używanych

8. Przechowalnia opon- zestawienie opon klientów, które warsztat ma aktualnie w przechowalni

9. Sklep opon nowych- można łatwo przejść do naszego sklepu opon i logując się loginem i hasłem z tego profile zakupić opony w specjalnej tylko dla posiadaczy konta, bardzo korzystnej cenie

10. Giełda opon Używanych- tylko warsztaty mogą wystawiać opony na giełdzie opon używanych. Można na niej sprzedać posiadane pojedyncze sztuki (komplety też) opon używanych lub kupić dla klientów, którzy utracili i poszukują do kompletu szczególnie rzadkich rozmiarów i marek opon.

11. Oceny- klient ma możliwość dodać opinię o wykonanej usłudze. Warsztaty mające więcej lepszych opinii będą prezentowane na wyższych miejscach w wyszukiwarkach portalu.

12. Najpopularniejsze usługi- zestwienie najczęściej wykonywanych usług przez warsztaty w danym regionie.

13. Przewidywane usługi- zestawienie usług, które w zadanej przyszłości będą zlecali użytkownicy aut na portalu w regionie.

14. Katalog Usług- katalog usług własnych wykonywanych przez warsztaty

15. Katalog części- własny katalog części warsztatu użytych do napraw

16. Mój Warsztat- Ogólne informacje o warsztacie z opisem i zestawieniem rodzaju i marek pojazdów oraz usług wykonywanych przez warsztat. Po tych danych klienci będą otrzymywać informacje, które warsztaty wykonują poszukiwane usługi.

17. Doładuj konto- moduł w którym są informacje o aktualnym rodzaju taryfy i stanie salda zlecen

18. Moje dane- informacje o właścicielu konta